Krmení, nástrahy a suroviny

Krmení a suroviny a krmné směsi mají stovky různých, příchutí a ryby láká v každém ročním období a na každém revíru něco jiného. Čím víc je rybář zkušenější a zná povahu ryb na “svém” revíru, tím je úspěšnější.

Zobrazen 1. – 30. z 3332 výsledků

grid-view list-view

Zobrazen 1. – 30. z 3332 výsledků

Krmení, krmné boilies, krmné směsi a method mixy

Sypat akvarijním rybičkám je potěšení, ale u vody nalákáte větší kousky… Široký sortiment krmení a surovin je připravený tak, aby vyhovoval rybářům s různorodými zvyky a potřebami. Přirozené násypy skvěle doplňují umělé nástrahy. Krmiva se liší vhodností pro stojaté a tekoucí vody, dobou výdrže před rozpuštěním, ochucením, strukturou.

Stálicí v nabídce jsou boilies, kuličky vyrobené ze speciálních krmných směsí. Jejich základem jsou běžné potravinářské suroviny, třeba slisované rohlíkové těsto. Voní po rybách, uzeninách, zelenině. Jejich výhodou je snadné použití, trvanlivost, vyzkoušený účinek k nalákání konkrétních druhů ryb. Pokud pro jistý úlovek potřebujete také vizuální atraktivitu, volte pop-up boilies v jasných barvách. Jestli dáváte přednost vlastní práci, orientujte se na krmné přísady a komponenty. Výhodou těchto surovin je možnost experimentovat při výrobě směsi, která vám bude sloužit nejlépe na vašem oblíbeném lovišti. Tak se zařadíte k mnoha rybářům, kteří přísahají na svůj vlastní recept, aniž byste museli vařit krmivo od základu. K dispozici jsou tekuté i sypké přísady. Patří mezi ně směsi na těsta, obalovací těsta, pasty, moučky, zoby, sladidla, extrakty a esence, oleje, barviva a konzervanty, dipy, objemová plnidla, speciální atraktory.

Dlouhou rozpustností a lehkostí vynikají slisované pelety. Hodí se pro plošné zakrmování lovného místa nebo na vylepšení návnadového mixu. K dispozici je mnoho druhů, cenově výhodná jsou velká, například desetikilová, balení. Nejvíce sytící jsou partikly, které ryby zastaví v místě, kde je použijete. Klasikou je kukuřice, ale zakoupit můžete také partiklové směsi luštěnin, obilnin, olejnin, šrotu. Jsou již předvařené. Podobně snadno použijete krmítkové směsi a method mix, ke kterým se přidává jen tekutina (voda, rozšlehané vejce).

V nabídce e-shopu objevíte také příslušenství pro krmení, jako jsou nepromokavé a omyvatelné přenosné míchací tašky nebo vzduchotěsné boxy s více oddíly pro různá krmiva a suroviny.