Publikováno Napsat komentář

Snižte si cenu až o desítky procent

slevy rybareni
 • Jistě víte, že rybaření není úplně nejlevnějším koníčkem a začátky jsou těžké. Ne kdokoliv si může hned pořídit rybářské vybavení,  nebo kompletní výbavu a začíná se starším prutem. A když už se rozhodnete pro výbavu novou, jedná se o značnou sumu, kterou za ni zaplatíte. V souvislosti s tím je pochopitelné, že se vám málokdy chce platit celou sumu, a tak se vám může hodit sleva. Kde a jak ji získat? Zkuste naše tipy – Rybářské vybavení

Zamiřte do velkoobchodů

 • Velkoobchody dnes nemusí být dostupné jenom podnikatelům. Stále častěji není jakýkoliv problém s tím, že máte možnost do velkoobchodu zamířit sami, jako běžní občané. Buď zcela bez omezení, nebo s možností jednorázového vstupu. Nejen rybářské velkoobchody jsou typické tím, že nabídnou lepší ceny, než jsou ty maloobchodní. Jedinou podmínkou je nákup ve větším množství. Když ale máte v plánu skutečně velký nákup rybářského vybavení, nejenom pro sebe, může se to jevit jako dobrá možnost.
 • Pokud se rozhodnete nakupovat online, zkuste se podívat i do netypických rybářských e-shopů. Například na Alza.cz je v sekci rybaření . Rybářské vybavení – spousta kousků za ceny nižší, než u specializovaných obchodů. Schválně si zkuste projít jen sekce pruty a navijáky…

Najděte slevový kupon

 • Druhá možnost, jak ušetřit nejen při velkých nákupech, je rozhodně i možností, kterou lze označit za nejzajímavější. Spočívá totiž v tom, že v souvislosti se svým nákupem využijete slevový kupon. Právě díky němu si tak ponížíte hodnotu vašeho nákupu. A to i o desítky procent, jak jsme zmínili výše. Pokud vás tato možnost zaujala, připomeňme, že slevové kupony dnes najdete na specializovaných webech. Máte tak možnost jednoduše vybírat, třeba s ohledem na:
 • Konkrétní sortiment, který budete kupovat
 • Obchod, ve kterém chcete svůj nákup provést
 • Výši slevy, kterou je možné za nákup získat
 • Výhoda této možnosti je pochopitelně v tom, že si můžete do svého nákupního košíku vložit, co jenom budete chtít. Slevové kódy platí na celý nákup, a tak se vám následně jeho hodnota výrazně poníží. A slevy v řádech i desítek procent mohou znamenat snížení nákupu třeba i o tisíce korun. Dnes se proto jedná o trend, který patří k vyhledávaným. I vy byste se proto měli zaměřit primárně na vyhledání slevového kuponu a teprve potom začít s tím, že budete nakupovat. Například i na Alzu se dají najít slevy. Nedávno byly dostupné kódy, které snižovaly hodnotu nákupu o 10 procent.
 • U kuponů je také výhoda v tom, že díky jejich velké nabídce není jakýkoliv problém nakoupit skutečně cokoliv, co jenom potřebujete. A sleva? Ta se nemusí týkat jenom velkých nákupů, jelikož když dodržíte minimální hodnotu nákupu, může být započítána třeba i u těch menších.

Řekněte si o slevu – Rybářské vybavení

 • Třetí, jak si cenu velkého nákupu ponížit, je říci si o slevu. Pokud pořizujete kompletní rybářský set, tak u konkrétního obchodníka utratíte velké peníze, a tak se mu váš nákup vyplatí více, než u malých zákazníků. Tím můžete při svém nákupu argumentovat a možná se na vás štěstí skutečně usměje a vy tak slevu získáte. Kolik to bude, záleží hlavně na tom, kolik si toho nakoupíte, ale i na vašich vyjednávacích schopnostech.
 • U této možnosti je ale jasné, že ne každý je natolik odvážný, aby si o slevu řekl. Mnohým lidem je to zcela pochopitelně trapné a tak je jasné, že raději obětují své peníze, než aby u obchodníka tímto způsobem žadonili. Ani obchodníci totiž často nejsou rádi, pokud po nich zákazníci vyžadují dodatečné slevy – zvlášť u zboží s minimální marží. Naopak je tomu ale například u krmení a boilies, i zde si můžete dohodnout jistou slevu, protože obchodník se zboží s dobou blížící se expirace  rád zbaví.

Využijte množstevních slev

 • Poslední cesta, jak si hodnotu velkého nákupu snížit, je využití množstevních slev. Zatímco v běžném supermarketu nic takového neexistuje, při online nákupech v řadě internetových obchodů už tato možnost je. To znamená, že čím více nakoupíte, tím větší slevu můžete automaticky dostat. Je pochopitelné, že se vám může vyplatit nakupovat v co největším množství, protože potom mohou být slevy řádově i v desítkách procent. Důležité je jenom najít ten správný internetový obchod. Výhoda je v tomto směru zcela zřejmá. Je spojena jak s úsporou, tak i s tím, že na ni máte nárok v podstatě automaticky. Není nutné se o ni nikoho prosit, jako v předchozím případě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *